Izvor: HotSport.rs, 11.Apr.2024, 20:43

DRAMA U PIREJU PRIPALA OLIMPIJAKOSU: Tadićev Fener ima čemu da se nada u revanšu!

Sjajna predstava u Pireju. Fudbaleri Olimpijakosa dočekali su Fenerbahče u okviru četvrtfinala Lige Konferencija od 18:45. Crveno-beli protiv turskog tima rezultatom 3:2 nakon dramatične završnice. Stelci sa domaći tim bili su Kostas Fortunis u 8., Stevan Jovetić u 32., i Šikinjo u 57. minutu.  Sa druge strane za Fener pogađali su Dušan Tadić sa bele tačke u 67. i Irfan Kahveči četiri minuta kasnije.  Gosti su imali prvu priliku na ... Read more
The post DRAMA U PIREJU PRIPALA OLIMPIJAKOSU: Tadićev Fener ima čemu da se nada u revanšu! appeared first on Sportske vesti - HotSport....

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.