Izvor: HotSport.rs, 10.Apr.2024, 20:48

ZVEZDA RUTISNKI PROTIV VRŠCA: ‘Crveno-beli’ nastavljaju pohod ka odbrani titule! (VIDEO)

Odličan posao ‘crveno-belih’. Fudbaleri Crvene zvezde i Vršca odmerili su snage u okviru četvrtfinala Kupa Srbije na stadionu Rajko Mitić od 19 časova. Izabranici Vladana Milojevića su pobedili ‘Banaćane’ rezultatom 2:0 i plasirali se u polufinale najmasovnijeg takmičenja u zemlju. Strelci za ‘crveno-bele’ bili su Aleksandar Katai u 6., Šerif Endiaje u 65. i Osman Bukari u 81. minutu. PRVO POLUVREME: Već u 3. minutu Marko Stamenić je imao pokušaj da ... Read more
The post ZVEZDA RUTISNKI PROTIV VRŠCA: ‘Crveno-beli’ nastavljaju pohod ka odbrani titule! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport....