Izvor: MozzartSport.com, 05.Jul.2020, 19:58

Čisto da se zna da su šampioni: Liverpul slomio Aston Vilu u finišu, Džons proslavio petogodišnji ugovor (VIDEO)

Sadio Mane načeo goste u 71. minutu, dok je konačan rezultat postavljen u samoj završnici meča - 2:0
Liverpul je na fantastičan i ozbiljno ubedljiv način osvojio toliko čekanu šampionsku titulu, ali ekipa Jirgena Klopa u finišu sezone ne sme da se igra sa obrazom i sebi dozvoli da pokvari izuzetan utisak. Bilo je prilično naporno i neubedljivo protiv Aston Vile, ali su Redsi ipak uspeli da pronađu put do pobede u samom finišu meča i pogocima Sadija Manea i Kurtisa Džonsa stignu do bodova - 2:0 (0:0).
Liverpul je zaigrao kako zna i ume tek u poslednjih pola sata igre. Gosti sa Vila Parka pre toga povremeno bili čak i konkretniji, pa su preko Daglasa Luiza i Anvara El Gazija...