Izvor: Blic, 21.Mar.2014, 16:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čelsi i PSŽ žele povoljan rezultat već u prvoj utakmici
Trener Pari Sen Žermena Loran Blan rekao je da je njegov tim na žrebu za četvrtfinale Lige šampiona u Čelsiju dobio protivnika velikog kalibra.
"Znali smo da ćemo dobiti jakog rivala. Dobro ćemo se pripremiti za oba meča sa njima. Imamo još malo vremena na raspolaganju", rekao je Blan.
Francuski stručnjak je naglasio da je Čelsijeva mala prednost u činjenici da će igrati revanš na Stamford >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << bridžu.
"Zato treba da napravimo razliku kod kuće", poručio je Blan.
Kapiten Pari Sen Žermena Tijago Silva oduševljen je što će igrati protiv zemljaka Davida Luiza, Ramireša, Oskara i Vilijana.
"Jedva čekam utakmicu. Biće to duel dva velika tima. Nadam se da ćemo, za razliku od prošle sezone, doći do polufinala", rekao je Silva.
Pari Sen Žermen dočekuje Čelsi u prvoj utakmici 2. aprila, a revanš je na programu šest dana kasnije.
"Ovo je osam najboljih timova u Evropi, teško bi bilo s kim god da igramo. Spremni smo za PSŽ, u dobroj smo formi. Tretiraćemo ih sa najvišim poštovanjem i nadam se da ćemo u prvom susretu imati povoljan rezultat pred revanš u Londonu", rekao je izvršni direktor "plavaca" Ron Gurlaj.
Najčitanije SADA:
Blan: Moramo da napravimo razliku kod kuće
Izvor: Press, 21.Mar.2014
"Znali smo da ćemo dobiti jakog rivala. Dobro ćemo se pripremiti za oba meča sa njima. Imamo još malo vremena na raspolaganju", rekao je Blan.. On je naglasio da je Čelsijeva "mala prednost" u činjenici da će igrati revanš na Stamford Bridžu.. "Zato treba da napravimo razliku kod kuće",...









