Izvor: HotSport.rs, 20.Avg.2023, 10:42

ČAROLIJA ZVANA MESI: Argentinac doneo prvu titulu u istoriji kluba! (FOTO) (VIDEO)

Godine su samo broj za njega. Fudbaleri Intera iz Majamija sinoć su osvojili tamošnji Liga kup tako što su bili bolji od ekipe Nešvila posle boljeg izvođenja penala 10:9. U regaularnom delu bilo je 1:1, a svoj novi i deseti gol u sedmoj utakmici u 23. minutu postigao je neverovatni Mesi.  Izjednačujući pogodak za protivnika postigao je Fafa Piko u 56. minutu. Tokom ... Read more
The post ČAROLIJA ZVANA MESI: Argentinac doneo prvu titulu u istoriji kluba! (FOTO) (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.