Bum iz Španije, Setijen raskrstio sa Barsom i odmah joj postaje rival!

Izvor: Sportske.net, 28.Nov.2020, 22:51

Bum iz Španije, Setijen raskrstio sa Barsom i odmah joj postaje rival!

Zanimljiva vest iz Španije.

Kike Setijen je blizu povratka trenerskom poslu!

Kako prenose španski mediji, Kike Setijen je glavni kandidat za klupu Granade.

Granada je imala start iz snova, sada su usledila dva poraza, tri utakmice bez pobede, i Andalužani razmišljaju da angažuju Setijena.

Setijen nema veliko iskustvo u La Ligi, vodio je samo Las Palmas i Betis, a onda je usledio poziv iz snova, kada je zimus zamenio Ernesta Valverdea na klupi.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << />
Ipak, ispostavilo se da je to najveća greška Barse, koja je bila pre njegovog dolaska prva na tabeli, a onda je ispala u Kupu kralja od Atletik Bilbaa, a za kraj i blamaža protiv Bajern Minhena.

Kike Setijen je tek ove nedelje raskrstio sa Barsom, pošto su pronašli zajednički jezik oko raskida ugovora i sada je slobodan da nađe posao. Setijenov pomoćnik Eder Sarabija je putem društvenih mreža tek u petak saopštio da je ceo stručni štab izašao u susret Barsi i da nije želeo da pravi probleme oko preostalih isplata.

Sada su na pragu novog posla, da li je Granada, novi i treći tim na jugu Španije posle Las Palmasa i Betisa?

Nastavak na Sportske.net...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.