Brentford gubio do 84. pa preokrenuo – Denis nastavio Votfordov niz

Izvor: B92, 11.Dec.2021, 00:06

Fudbaleri Brentforda slavili su na domaćem terenu protiv Votforda 2:1 na otvaranju 16. kola Premijer lige.

Situacija nije izgledala dobra po domaćina koji je gubio sve do 84. minuta.

Votford je u vođstvo doveo Emanuel Denis u 24. minutu. Bio je to njegov sedmi ligaški gol ove sezone.

On uz to ima i pet asistencija i sa ukupno 12 golova u kojih je bio uključen zauzima drugo mesto iza Mohameda Salaha (22).

Nigerijski napadač je gol postigao nakon >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kornera čime je nastavljen niz Votforda. Misli se na onaj od 74 uzastopna gola koja su postigli iz šesnaesterca u Premijer ligi i koji datira još od februara 2019. i meča sa Kardifom.

Međutim, izjednačenje Brentfordu donosi Pontus Janson u 84. minutu, da bi u petom minutu nadoknade sudija Majkl Oliver dodelio penal za poptuni preokret. Siguran iz istog bio je Brajan Mbeumo.