Bolonja  u poslednjim sekundama do boda protiv Parme

Izvor: RTS, 24.Nov.2019, 15:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bolonja u poslednjim sekundama do boda protiv Parme

Fudbaleri Bolonje odigrali su nerešeno protiv Parme 2:2 u prvom današnjem meču 13. kola Serije A.
Ekipa Siniše Mihajlovića do vrednog boda na svom stadionu stigla golom Blerima Džemailija u 95. minutu i tako osvojila bod u prvoj utakmici nedeljnog programa Serie A.

Parma je prethodno dvaput vodila. Prrednost Parmi doneo je Kuluševski u 17. minutu, da bi izjednačio Palasio. Drugo vođstvo >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << gostima donio je Jakoponi u 71. minutu meča.
Na klupi Bolonje nije bilo Siniše Mihajlovića.