Bio mu je dovoljan samo MINUT na terenu: Katai “izlomio” golmana i postigao “prvenac” za pobedu! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 25.Feb.2017, 16:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dugo su čekali navijači Alavesa da "proradi" Aleksandar Katai, a čini se da za to nije bio bolji trenutak nego finiš meča sa Valensijom.

Bivši igrač Zvezde bio je igrač odluke protiv "slepih miševa" golom za pobedu od 2:1, koji je postigao samo minut pošto je ušao u igru!

Srpski reprezentativac dobio je šansu u 85. minut kada je zamenio Viktora Kamarasu i u bukvalno prvom kontaktu sa loptom ušao u priliku i postigao gol.

Katai je "šmekerski" reagovao >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << na pas saigrača: savladao je golmana gostujućeg tima koga je sjajnim "lažnjakom" najpre poslao na pod, a onda lagano pored njega poslao loptu u mrežu.

Bio je to vrhunac odličnog meča u Vitoriji u kojem je Valensija vodila do 78. minuta i, činilo se, išla ka pobedi.

Međutim, najpre Ibai Gomez (78), pa onda i Katai (86) uspeli su da režiraju veliki preokret i donesu pobedu svom timu.