Bez golova na Britanija stadionu

Izvor: B92, 27.Dec.2011, 00:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez golova na "Britanija" stadionu

U poslednjoj utakmici 18. kola Premijer lige odigranoj u ponedeljak na nabučnijem "Britanija" stadionu Stouk siti i Aston Vila odigrali su meč bez golova.

Ovo je osmi remi Aston Vile ove sezone, a četvrti Stouka koji je prethodna četiri kola ostvario tri pobede, uz poraz od Mančester sitija u prošlom kolu.

Vila je u prethodna dva kola poražena od Liverpula i Arsenala. Prvu priliku na meču imao je veteran Emil Heski, ali je siguran na golu domaćeg tima bio danski golman >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Sorensen.

Heski je posle centaršuta N`Zogbije pogodio i stativu u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu i igrači Stouka su pogodili okvir gola. Volters je pogodio prečku Guzmanov gola u 70. minutu.

Rezultate i izveštaje sa ostalih utakmica 18. kola Premijer lige možete pročitati ovde.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.