Barsa vratila Denisa Suaresa

Izvor: B92, 05.Jul.2016, 00:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barsa vratila Denisa Suaresa

Mladi španski fudbaler Denis Suares potpisao je četvorogodišnji ugovor sa Barselonom, saopštio je katalonski klub.

Suares ima 22 godine, igra na sredini terena, a vraća se na Kamp nou iz Viljareala, pošto je Barselona iskoristila "pravo preče kupovine" od "samo" 3,25 miliona evra.

Suares je ponikao u Selti, a u Barselonu je, prvi put, stigao pre tri godine iz Mancester Sitija, gde je bio u omladinskoj školi. Prvo je nastupao za B tim, a potom su usledile pozajmice >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Sevilji i Viljarealu, gde je sjajnim partijama postao i A reprezentativac.

Debitovao je na prijateljskoj utakmici protiv Bosne i Hercegovine uoči EP, ali nije bio na šampionatu u Francuskoj.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.