Baloteli strelac, Marsej bez Radonjića do pobede

Izvor: B92, 09.Feb.2019, 00:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Marseja pobedili su Dižon na gostovanju u okviru 24. kola francuske Lige 1 rezultatom 2:1.

Marsej je do pobede došao posle preokreta i time upisao drugu pobedu zaredom, koja im je donela, barem za sada, peto mesto Lige 1.

Dižon je poveo u 18. minutu preko Marije, a sa minimalnih 1:0 za domaćina se otišlo na poluvreme.

Mario Baloteli, proslavljeni italijanski napadač, doneo je izjednačenje gostima u 56. minutu, da bi Lukas Okampos kompletirao preokret tima sa Velodroma u 74. minutu utakmice.

Srpski fudbaler i bivši as Crvene zvezde Nemanja Radonjić nije dobio ni minut od trenera Rudija Garsije.