Izvor: RTS, 17.Apr.2021, 17:40

Bajern zadržao prednost protiv Volfsburga, Menhengladah deklasirao Ajntraht

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su u gostima ekipu Volfsburga sa 3:2 u jednom od derbija 29. kola Bundeslige.
Bavarci nisu imali nimalo lak posao protiv trećeplasirane ekipe na tabeli.
Tim Hansija Flika poveo je u 15. minutu golom Musijale, da bi u 24. Čupo-Moting povisio na 2:0.
Kada je delovalo da će lider na tabeli rutinski doći do nova tri boda, domaćin je smanjio u 35. minutu golom Venghorsta.
Ipak, do kraja prvog dela utakmice gosti su postigli još jedan gol, kada je strelac bio ponovo Musijala, ovoga puta u 37. minutu.
Volfsburg je uspeo da smanji na 3:2 u 54. minutu golom Filipa, ali je to bila poslednja promena rezultata.