Bajern u četvrtoj brzini, Miler u klubu 100

Izvor: N1 televizija, 21.Jan.2018, 18:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajern u četvrtoj brzini, Miler u "klubu 100"

Fudbaleri Bajerna savladali su Verder na Alijanc areni rezultatom 4:2, u okviru 19. kola nemačke Bundeslige.

Meč u Minehnu obeležio je Tomas Miler, koji je sa dva pogotka došao do jubilarnog 100. u Bundesligi. Zanimljivo, čak devet je dao ekipi Verdera.

Gosti iz Bremena su propisno namučili višestrukog šampiona Nemačke, ali us na kraju popustili, što su Bavarci iskoristili i sa dva gola za sedam minuta došli do trijumfa.

Verder je u vođstvo došao >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << u 25. minutu preko Gondorfa, koji je savladao Ulrajha kroz noge, posle asistencije Kruzea.

Domaći su već do poluvremena anulirali zaostatak, a strelac je bio Tomas Miler u 41. minutu.

U drugom delu Bajern je pojačao ritam i golom Levandovskog posle kornera u 63. minutu preokrenuo, ali je samo 11 minuta kasnije Sule nespretnom intervencijom postigao autogol.

Nije mnogo vremena prošlo, a Levandovski je novim pogotkom vratio prednost Bajernu. Igrao se 77. minut, kad je Poljak iskoristio centaršut Milera i ponovo glavom savladao Pavlenku, da bi konačan rezultat postavio Miler u 84.

Posle 19. kola Bajern je prvi sa 47 bodova, dok je Verder 16. sa 16.

Pogledajte rezultate i tabelu Bundeslige.