Bajer ubedljiv na premijeri kola

Izvor: B92, 06.Nov.2009, 23:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U prvom meču 12. kola Bundeslige lider Bajer je u Leverkuzenu ubedljivo pobedio Ajntraht iz Frankfurta sa 4:0 (3:0).

'Farmaceutima' je bilo dovoljno prvih deset minuta da reše meč, jer su veoma lošu igru gostuju iskoristili prvi strelac lige Kisling, Reinarc i Krus. Konačan rezultat utakmice, u kojoj je Bajer pokazao mnogo, a Ajntrah ništa, postavio Bender pet minuta pre kraja posle nove greške gostujuće odbrane.

Bajer je prvi na tabeli sa 26 bodova >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i neporažen je posle 12 odigranih utakmica, dok je Ajntraht ostao na 16 sa po četiri pobede, poraza i nerešene utakmice.