BUNDESLIGA: Ubedljive pobede Volfzburga, Augzburga i Leverkuzena!

Izvor: HotSport.rs, 21.Nov.2015, 18:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U mečevima 13. kola Bundeslige, ubedljive pobede zabeležile su ekipe Volfzburga, Augzburga i Bajer Leverkuzena.

Volfzburg je kao domaćin deklasirao ekipu Verdera sa 6:0, dva gola postigao je Kruse, po jedan Gulavugi, Vijerinja i Dost, dok je autogol postigao Galvez.
Leverkuzen je prekinuo niz od dva poraza i u gostima savladao Frankfurt sa 3:1. Golove za Bajer postigli su 23. i 39. i Čalanoglu u 72. minutu, dok je jedini pogodak za Frankfurt postigao srpski fudbaler >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Medojević u 45. minutu.
Partizanov rival u Ligi Evrope – Augzburg u gostima je deklasirao ekipu Štutgarta, Menhengladbah je bio bolji od Hanovera – 2:1, dok su Keln i Majnc odigrali bez golova.