BUNDESLIGA: Nemci po običaju efikasni, Bajern deklasirao Paderborn (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 23.Sep.2014, 23:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na četiri utakmice 5. kola Bundeslige odigranih u utorak palo je čak 16 pogodaka odnosno četiri u proseku po meču.

Najviše ih je bilo u Hofenhajmu gde je domaćin u završnici uspeo da izbegne poraz u duelu sa Frajburgom. Čak četiri lopte završile su iza leđa golmana Paderborna u duelu sa Bajernom i to ravnomerno po dva u oba poluvremena.

Sva tri pogotka u Frankfurtu su pala u prvih 45 minuta kada je Majnc postigao dva i tako došao do trijumfa protiv Ajntrahta, >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << dok je Šalke u drugih 45 minuta napunio mrežu Verdera u Bremenu.