Izvor: HotSport.rs, 01.Mar.2015, 20:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BUNDESLIGA: Čudo u Bremenu, Verder tri puta vodio, na kraju izgubio od Volfsburga

Fudbaleri Verdera i Volfsburga odigrali su u Bremenu jedan od najboljih mečeva sezone, pošto su domaći vodili čak tri puta, a na kraju izgubili rezultatom 3:5 (2:3) u 23. kolu Bundeslige.

Verder je tri puta vodio na ovom meču, golovima Junuzovića, Di Santa i autogolom Vierinje, ali je Volfsburg ostao u životu golovima Kaligurija i Arnolda.
Gosti u roku od samo pet minuta na startu drugog poluvremena razbili domaćina sa tri gola i četvrtom uzastopnom pobedom zadržali >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << korak za vodećim Bajernom.
U roku od tri minuta De Brujne i Dost su sa dve kombinacije donele preokret, da bi u 53. minutu Kaliguri doneo sva tri boda ”vukovima”.