Izvor: Sportski Žurnal, 16.Jun.2013, 18:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BIRMINGEM: Hantuhova osvojila titulu
Slovakinja Danijela Hantuhova osvojila je titulu na WTA turniru u Birmingemu, pošto je danas u finalu savladala mladu Hrvaticu Donu Vekić sa 7:6 (7:5, 6:4).
(FOTO: AP)
Slovakinja, koja je trenutno tek na 61. mestu na svetu, osvojila je šestu titulu u karijeri i napravila lepu uvertiru za Vimbldon.
Turnir u Birmingemu igrao se za nagradni fond od 235.000 dolara.
Nastavak na Sportski Žurnal...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












