Izvor: MozzartSport.com, 28.Okt.2021, 23:39

Atletikove muke u Valensiji: Bardi mu ukrao pobedu iz penala u 90. minutu (VIDEO)

Posle remija sa Sosijedadom, Jorgandžije razočarane novim bodom protiv Levantea - 2:2

Nije ovo Atletiko Madrid koji odaje utisak da bi mogao da odbrani titulu šampiona Španije. Kada nosite etiketu branioca trofeja, utakmice protiv timova kao što je Levante morale bi da budu rutina. Za Atletiko, gostovanje u Valensiji bilo je ništa drugo nego mučenje... Sa razočaravajućim ishodom. Taman kada je Mateus Kunja petnaestak minuta pre kraja pogodio za drugo vođstvo, delovalo >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << je da će tri boda biti upisana u maniru ekipe Dijega Simeonea - atletikovski. Realnost je bila potpuno drugačija. Enis Bardi je unovčio i drugi penal na utakmici, a gosti u narednih osam minuta nadoknade nisu uspeli da kreiraju poštenu priliku za pobedu - 1:1

Uzalud i prvi gol Antoana Grizmana u Primeri od povratka na Vandu Metropolitano, džabe i debitantski gol 30.000.000 evra plaćenog Brazilca Mateusa Kunje. Atletiko mora da se pomiri da nije pobedio ekipu koja od starta sezone u Primeri, na 11 utakmica nema niti jedan trijumf! A vrlo lako je mogao da se izjednači sa Real Madridom, Seviljom i Betisom, timovima koji dele drugu poziciju, odnosno da priđe Real Sosijedadu na tri boda zaostatka i to uz utakmicu manje.