Izvor: RTS, 18.Apr.2021, 19:05

Atletiko ubedljiviji bez prva dva napadača - "petarda" bez Suareza i Feliksa

Madridski Atletiko deklasirao je Eibar u utakmici 33. kola La Lige - 5:0. Real posustao samo bod protiv Getafea, 0:0. u poslednjem meču Viljreal nadigrao Levante rezultatom 5:1.
Atletiko je dočekao Eibar bez Luisa Suareza i Žoaa Feliksa, a prvih 40 minuta nije nagovestilo da goste čeka katastrofa u Madridu.
Anhel Korea je sa dva brza gola - u 42. minutu i dva minuta kasnije - doneo lepu prednost domaćinu, koji se u nastavku potpuno razigrao.
Janik Karasko se upisao u strelce u 49. minutu, a četiri minuta kasnije pogodio je i Ljorente.
Isti igrač je postavio i konačan rezultat u 68. minutu.
Osasuna je na svom terenu savladala Elče sa 2:0, Sevilja je u gostima pobedila...