AK - Katar poslednji učesnik četvrtfinala

Izvor: Sportske.net, 22.Jan.2019, 20:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

AK - Katar poslednji učesnik četvrtfinala

Fudbalska reprezentacija Katara poslednja je bukirala mesto u četvrtfinalu Azijskog kupa u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

Poslednja utakmica osmine finala na Azijskom kupu u Ujedinjenim Arapskim Emiratima završena je trijumfom selekcije Katara.

Organizator narednog Mundijala savladao je Irak rezultatom 1:0 (0:0) i tako prigrabio poslednju kartu za četvrtfinale kontinentalne smotre.

Čovek odluke u poslednjem meču osmine finala bio je Basam Alravi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << koji je u 62. minutu iz slobodnog udarca savladao golmana Iraka.

Reprezentacija koju sa klupe vodi Srećko Katanec završila je tako učešće na sedamnaestom Azijskom kupu, dok će Katar u četvrtfinalu igrati protiv Južne Koreje.

24. januar: Kina - Iran

24. januar: Vijetnam - Japan

25. januar: Južna Koreja - Katar

25. januar: UAE - Australija

Polufinalni mečevi zakazani su za 28. i 29. januar, a borba za trofej za 1. februar.

Nastavak na Sportske.net...






Povezane vesti

Jedna majstorija i gotovo! Katar poslednji četvrtfinalista Kupa Azije (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 22.Jan.2019

Jedna majstorija odlučila je poslednju utakmicu osmine finala Kupa Azije. Nju je u 62. minutu priredio mladi defanzivac Katara Basam Al Ravi, koji na fantastičan način pogodio iz slobodnog udarca i odveo selekciju Feliksa Sančeza u četvrtfinale - 1:0 (0:0). Baš kao što se očekivalo, nije to bio...

Nastavak na MozzartSport.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.