Izvor: Sportske.net, 14.Dec.2019, 21:10

ABA - Mornar prejak za Megu, Barani preskočili Zvezdu! (video)

Srpski predstavnik u regionalnoj ligi nije imao šansu da izbegne poraz.
Košarkaši Mornara ostvarili su pobedu nad Megom 85:68 u 11. kolu regionalne ABA lige.
Crnogorci su dominirali na terenu od prvog do poslednjeg minuta, ključna je bila prva četvrtina u kojoj je napravljena razlika od 15 poena.
Mlada ekipa Mege je pokušavala da uhvati rezultatski priključak, ali na kraju nije uspela da izbegne poraz.
Nakorisniji igrač meča bio je Damir Markota sa 22 poena i osam skokova, dok je Pulen upisao 12 poena i četiri asistencije.