Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Nov.2019, 21:45

ABA LIGA: Igrali su Cibona i Krka, a meč je odlučen u samoj završnici (VIDEO)

Interesantna utakmica.
Košarakaši Cibone savladali su Krku u poslednjoj utakmici sedmog kola ABA lige rezultatom 70:67 (22:12, 18:16, 6:20, 24:19). Puleni Ivana Velića su trijumfovali u neizvesnoj završnici pred 200 gledalaca u dvorani "Dražen Petrović".
Cibona je odigrala odličnu prvu četvrtinu i posle uvodnih deset minuta Zagrepčani su već imali dvocifrenu prednost koju su do poluvremena dodatno uvećali. Međutim, treća deonica je u potpunosti pripala Krki i pred poslednjih deset minuta rezultat je bio 48:46 za goste. Ipak, hrvatski tim je na kraju uspeo da dođe do trijumfa, a ključna je bila odbrana kapitena Marina Rozića u poslednjem napadu.
.@Europcar Magic Moment: Marin Rozić with...