Izvor: RTS, 25.Feb.2024, 17:10

Раднички 1923 у Ивањици продужио низ победа, Бевис после два гола добио црвени картон

Фудбалери Радничког из Крагујевца победили су у Ивањици екипу Јавора резултатом 3:0 (3:0) у мечу 22. кола Суперлиге Србије.
Раднички је повео у 37. минуту голом Милутина Видосављевића из пенала. Потом је два гола за госте постигао Килијан Бевис у првом >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << и трећем минуту надокнаде првог полувремена. Раднички је меч завршио са фудбалером мање, пошто је у 70. минуту искључен Бевис.
Ово је била четврта узастопна победа екипе из Крагујевца у Суперлиги Србије (СЛС).
Раднички се тренутно налази на петом месту на табели СЛС са 32 бода, док је Јавор 14. са 21.
Крагујевчани ће у наредном, 23. колу СЛС у Крагујевцу играти са ИМТ-ом, док ће Јавор у Ивањици дочекати Војводину.