Izvor: RTS, 22.Apr.2023, 20:05

Дуел двојице Милинковић-Савића припао Вањи, пресудио гол Ивана Илића

Фудбалери Торина савладали су као гости екипу Лација 1:0, у утакмици 31. кола Серије А. У дуелу двојице Милинковић-Савића победу однео голман "гранате". Победника одлучила "бомба" Ивана Илића.
Лацио је прекинуо серију од четири узастопна тријумфа у >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Серији А, пошто је на "Олимпику" изгубио од Торина 1:0.
Једини гол на мечу у Риму постигао је српски репрезентативац Иван Илић у 43. минуту утакмице.
Утакмицу је обележио и дуел два брата Милинковић-Савића, Сергеја из Лација и Вање из Торина, а голман гостију изашао је као победни, пошто је имао пет успешних интервенсција, а његов тим однео је победу.
Небеско-плави су задржали друго место на табели са 61 бодовом, два више од Јувентуса, који свој меч 31. кола у недељу против водећег Наполија.
У првој утакмици суботњег програма, Салернитана је убедљиво савладала екипу Сасуола 3:0
Лацио је прекинуо серију од четири узастопна тријумфа у Серији А, пошто је на "Олимпику" изгубио од Торина 1:0.
У првој утакмици суботњег програма, Салернитана је убедљиво савладала екипу Сасуола 3:0, док су у вечерњем термину Сампдорија и Специја играли без победника 1:1.