Izvor: RTS, 18.Mar.2023, 22:54

Два ремија у Серији А

Фудбалери Салернитане и Болоње одиграли су нерешено 2:2 у оквиру 27. кола Серије А. Монца и Кремонезе су такође ремизирали 1:1, па се тренутно екипа Сампдорије налази усамљена на последњем месту.
Екипа Салернитане убележила је трећи узастопни реми, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << док Болоња у последња три сусрета није успела да упише тријумф.

Стрелци за Салернитану били су Лоренцо Пирола у седмом и Булаје Диа у 64. минуту.
Голове за Болоњу постигли су Луис Фергунсон у 11. и Харалампос Ликојанис у 73. минуту.
У наредном колу Салернитана гостује екипи Специје, док ће Болоња дочекати Удинезе.
Реми Монце и Кремонезеа Монца и Кремонезе одиграли су 1:1, па је самим тим Сампдорија усамљена на зачељу са 12 бодова.

Екипа Кремонезеа је успела да постигне први гол на утакмици у 61. минуту, стрелац је био Данијел Ћофани.
Домаћи тим Монце изједналио је резултат у 69. минуту голом Карлоса Аугуста.
Кремонезе у наредном колу дочекује тим Аталанте, док Монца игра против Лација.