Izvor: RTS, 13.Apr.2025, 20:24

Томашевић за РТС: Било је доста грешака, али пресудила је одбрана

Голман женске рукометне репрезентације Србије Катарина Томашевић рекла је за РТС након победе над Словенијом да је поносна на своје саиграчице и навијаче у Бору. Истиче да је било грешака у игри, али да је одбрана пресудила.
Женска рукометна репрезентација >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Србије победила је у Бору Словенију резултатом 33:31 и обезбедила пласман на Светско првенство.
Голман српског тима Катарина Томашевић рекла је након меча за РТС да није било лако, али да су све рукометашице знале да ће утакмица бити тешка.
"Била је тешка и утакмица у Словенији. Уздали смо се у пуну халу, то смо и добили. Захвалила бих се навијачима и саиграчицама. Препоносна сам на њих", истакла је Томашевићева.
Признаје да је у игри било доста грешака, али сматра да је на крају пресудила одбрана.
"Некако смо скупили снаге, бранили смо се и онда смо давали лакше голове", рекла је Томашевићева.
Светско првенство, 27. по реду, биће одржано од 27. новембра до 14. децембра у Холандији и Немачкој.

Nastavak na RTS...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.