Izvor: RTS, 27.Mar.2025, 08:14

Рајаковић може да буде задовољан - Торонто славио у Бруклину

Кошаркаши Торонта победили су Бруклину у гостима убедљивим резултатом 116:86 и тако везали другу узастопну победу у НБА лиги.
Торонто је млада екипа, а франшиза жели да се у наредним годинама бори за озбиљнији пласман у НБА лиги.
Још у првој четвртини >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ово је била једносмерна улица за Бруклин који су у сваком сегменту били лошији од Репторса, а прва четвртина завршена је резултатом 32:15 за госте.
Није се много тога мењало у наставку, а предност је константно расла, а у једном тренутку Торонто је водио чак 32 разлике.
Проценти шута били су катастрофални у редовима Бруклина, за три поена су шутирали осам од 41, свега 18 одсто.
Најефикаснији у редовима Торонта био је Орландо Робинсон са 23 поена и 12 скокова, док се у Бруклину истакао Клакстон са 22 поена.
Невероватан податак је да су Репторси имали 63 скока наспрам 43 противника, као и 34 асистенција у односу на 16 Бруклина.
Резултати НБА лиге:
Филаделфија - Вашингтон 114:119
Бруклин - Торонто 86:116
Индијана - Лејкерси 119:120
Њујорк - Клиперси 113:126
Денвер - Милвоки 127:117
Финикс - Бостон 112:132

Nastavak na RTS...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.