Izvor: RTS, 18.Feb.2024, 16:33

Раднички победио Војводину у Крагујевцу

Фудбалери крагујевачког Радничког победили су екипу Војводине 2:1 у мечу 21. кола Суперлиге Србије.
Фудбалери Радничког одлично су започели пролећни део шампионата Србије, након победе над нишким имењаком, наставили су тријумфално и против Војводине. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Црвено-бели из Новог Сада су после ремија са лучанском Младости уписали и пораз.

Голове за Раднички постигли су Сали Вижђи у 19. и Милош Ристић у 85. минуту из пенала. Једини стрелац за Војводину био је Дејан Зукић у 64. минуту.
Војводина је тренутно шеста на табели Суперлиге Србије са 29 бодова, колико има и седмопласирани Раднички.
Војводина ће у наредном, 22. колу дочекати Спартак, док ће Раднички гостовати Јавору.
Младост боља од Спартака Фудбалери лучанске Младости победили су у Суботици екипу Спартака резултатом 1:0 у мечу 21. кола Суперлиге Србије.
Једини гол на утакмици постигао је Патрик Езе Фрајдеј у 68. минуту.
Младост се тренутно налази на осмом месту на табели са 29 бодова, док је Спартак десети са 26.
Екипа из Лучана ће у наредном, 22. колу дочекати Вождовац, док ће Спартак играти у Новом Саду са екипом Војводине.