Požar u Zvezdinom hotelu

Izvor: S media, 18.Jan.2011, 16:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Požar u Zvezdinom hotelu

Ekspedicija Crvene zvezde koja se od juče nalazi na crnogorskom primorju, morala je na kratko da napusti hotel "Splendid" u Bečićima, zbog požara.

U trenutku kada se aktivirao alarm crveno-beli su privodili kraju ručak, dok je trener Robert Prosinečki na recepciji davao intervju crnogorskim medijima.

Crveno-beli stigli u Budvu bez dvojice vezista

Crvena zvezda - Tvente >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << - Panseraikos

Adžić: Božić na putu za Zvezdu

Pantelićeva poruka "Delijama"

Kako prenose crnogorski mediji, vatra je izbila u vešernici hotela, a igrači su vreme do povratka u hotel proveli na obližnjoj plaži.

S obzirom na to da opasnost nije bila velika, crveno-beli će nastaviti rad po planiranom programu i popodne odraditi još jedan trening. Sutra ih od 14 časova očekuje prva pripremna utakmica, protiv Zete.

(Foto: cafemontenegro.com)
Pogledaj vesti o: Robert Prosinečki

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.