Izvor: BanjalukaLive.com, 04.Feb.2012, 01:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda neriješeno sa Vinterturom

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su danas neriješeno 1:1 sa švajcarskim Vinterturom na pripremama u Antaliji. Beograđani su gubili golom Ermira Lenjanija u 72. minutu, ali je dva minuta kasnije izjednačenje donio odbrambeni igrač crveno-bijelih Danijel Mihajlović. On je bio najuspješniji u skoku poslije centaršuta Miloša Dimitrijevića iz prekida i udarcem glavom savladao je protivničkog golmana. Narednu provjeru igrači Zvezde imaće sutra u 17.00, protiv slovačke Žiline. Trener fudbalera Crvene zvezde Robert Prosinečki izjavio je danas poslije meča da tim još ne igra po njegovoj želji. "Ovo nije prava Zvezda, Zvezda kakvu ja hoću, ali cilj je da se dobro fizički
Pogledaj vesti o: Robert Prosinečki

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.