Nadal želi sa Novakom i Endijem

Izvor: Vesti-online.com, 03.Okt.2016, 07:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nadal želi sa Novakom i Endijem

Turbulentna sezone za Rafaela Nadala bliži se kraju, a nekadašnji najbolji teniser sveta zadao je sebi cilj za preostalih nekoliko nedelja.

- Uvek je teško kada se sa povredom suočite u sred sezone. Ali, srećan sam što sam se vratio, igrao sam na Olimpijskim igrama i na US openu gde sam izgubio u meču koji sam mogao i da dobijem, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << to se dešava - objasnio je Nadal.

Sledi azijska turneja, turniri u Pekingu i Šangaju.

- Radujem se novom dolasku u Peking. Spreman sam za borbu. Ovo je poseban turnir na kom su navijači često uključeni u igru.

Na kraju Španac je otkrio šta mu je glavni zadatak koji je sam sebi zadao.

- Glavni cilj u ostatku sezone mi je da se plasiram na završni ATP turnir u londonu i radiću na tome.

Za sada plasman u London obezbedili su samo Novak Đoković, Endi Marej i Sten Vavrinka. Blizu tog ostvarenja su Miloš Raonić i Kei Nišikori, dok je Rafael Nadal tek osmi u ATP trci sa 3.200 poena, odnosno 580 bodova više od Tomaša Berdiha, koji mu je prvi pratioc.
Pogledaj vesti o: Tenis,   Olimpijske igre

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.