Nadal: Ružno je

Izvor: B92, 04.Jun.2021, 11:06

Nadal: Ružno je

Španski teniser Rafael Nadal požalio se na uslove na Rolan Garosu.

U sablasnoj atmosferi "Bik sa Maljorke" je eliminisao Rišara Gaskea u tri seta i izneo, ne baš idealne, utiske posle plasmana u 3. kolo Grend slema u Parizu.

ovorio je o nedostatku huka sa tribina i vremenskim uslovima.

"Prošle godine je bilo jako hladno, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << oko dva stepena. Sada je vrlo vlažno, teški su uslovi... Igrati bez publike je mnogo ružno, posebno noću", rekao je Nadal.

Svetskog broja tri posebno boli što u takvom ambijentu nastupa na mestu gde je 13 puta bio šampion.

"Igraš na najimpresivnijem terenu na svetu, meni najvažnijem i kada nema publike nisu najbolji uslovi. Međutim, uvek se trudim da igram sa najboljim mogućim stavom", dodao je.

Nadalov sledeći rival biće Britanac Kameron Nori.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.