Kirjos eliminisao Nadala

Izvor: RTS, 21.Avg.2017, 00:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kirjos eliminisao Nadala

Australijski teniser Nik Kirjos ubedljivo savladao Rafaela Nadala sa 6:2, 7:5 i plasirao se u polufinale turnira u Sinsinatiju. Kirjos, koji je 23. teniser na listi najboljih, u borbi za finale sastaće se sa još jednim Špancem Davidom Fererom. Oba polufinalna meča možete pratiti u direktnim prenosima na Drugom programu RTS-a. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Nik Kirjos je sigurno ušao u duel sa trenutno prvim teniserom na listi najboljih i već na startu meča napravio brejk i poveo sa 3:0, da bi potom rutinski održao prednost za osvajanje prvog seta posle 26 minuta igre.

U drugom setu je borba bila znatno ravnopravnija do samog finiša, kada dolazi do razmene brejkova, a Kirjos uspeva ponovo da dođe do prednosti za konačnu pobedu i izjednačenje od 2:2 u međusobnim duelima sa Nadalom.
U borbi za finale Nik Kirjos će se sresti sa još jednim Špancem, Davidom Fererom, koji je eliminisao trećeg nosioca iz Austrije Dominika Tima u dva seta sa 6:3, 6:3.
U prvom polufinalu, koje počinje u 20.00 po našem vremenu, sastaju se domaći predstavnik Džon Izner i Bugarin Grigor Dimitrov.
Drugi polufinalni meč Kirjosa sa Fererom će početi u 01.00, a oba duela možete pratiti u direktnim prenosima na Drugom programu RTS-a.

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Dimitrov i Kirjos dramatičnim borbama do finala

Izvor: RTS, 21.Avg.2017

Bugarski teniser Grigor Dimitrov i Australijanac Nik Kirjos savladali protivnike u dramatičnim polufinalima i izborili učešće u finalu turnira u Sinsinatiju. Oba meča su rešena u taj brejkovima, Dimitrov je savladao Džona Iznera sa 7:4 i 12:10, a Kirjos je nadigrao Davida Ferera sa 7:3...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.