Izvor: Vesti-online.com, 19.Okt.2017, 23:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Za koga je navijo Fadilj Vokri?
Specijalni gost na meču Skenderbeg - Partizan u Elbasanu bio je predsednik Fudbalskog saveza tzv. Kosova i nekadašnji fudbaler crno-belih Fadilj Vokri.
Posle meča je uzdržano dao ocenu meča srpskim novinarima.
- Sve do poslednjeg trenutka bilo je otvoreno. Dinamo Kijev je superioran u grupi, ali za drugo mesto su i dalje svi u igri - rekao je Vokri, prenosi informer.rs.
Na pitanje za koga >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je navijao i da li će doći na revanš u Beograd, on je rekao:
- Ma pusti to za koga sam navijao... Ovo je samo fudbal. U Beograd neću moći da dođem, jer imam neke obaveze - zaključio je Vokri.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Nastavak na Vesti-online.com...







