Voždovac pobedio Partizan

Izvor: Beta, 10.Mar.2019, 20:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Voždovca pobedili su danas na svom terenu Partizan sa 1:0, u utakmici 26. kola Super lige Srbije.Jedini gol postigao je Dragoljub Srnić u 60. minutu, posle greške defanzivca Partizana Bojana Ostojića.Voždovac je u prvom poluvremenu zapretio Partizanu preko Andrije Lukovića, dok su sa druge strane dobre šanse propustili Strahinja Pavlović i Rikardo Gomeš.U nastavku utakmice Luković i Nikola Trujić su probali golmana Partizana Filipa Kljajića, pre nego je njihova ekipa povela golom Srnića, koji je posle greške Ostojića izbio sam ispred golmana crno-belih.Voždovac je imao šansu ponovo preko Lukovića, ali je on pogodio stativu.Partizan je mogao da izjednači preko Aleksandra Šćekića, koji je glavom zahvatio loptu posle centaršuta Danila Pantića, ali je golman domaćih dobro odbranio. Zakarić je u drugom minutu nadoknade vremena pogodio stativu i nije uspeo da spreči drugi uzastopni poraz crno-belih.Partizan je u poslednje tri utakmice osvojio samo bod, protiv Crvene zvezde, a u prošlom kolu izgubio je od Radničkog iz Niša, pa je sa 51 bodom treći na tabeli. Zvezda je prva sa 72 boda, a drugoplasirani Radnički ima 65.Voždovac je posle osme pobede 11. na tabeli sa 28 bodova.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.