Izvor: Mondo, 10.Dec.2016, 22:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Trener Partizana: Moja ekipa je hrabra!
Trener vaterpolista Partizana Zoran Milenković rekao je danas da su crno-beli odigrali dobar meč protiv Egera i dodao da nema šta da zameri svojim igračima.
Partizan je "tesno" poražen od Egera u 2. kolu Lige šampiona.
Šef stručnog štaba crno-belih Zoran Milenković rekao je da su crno-beli odigrali dobar meč protiv Mađara i dodao da nema šta da zameri svojim igračima.
"Odigrali >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << smo na vrlo visokom nivou. Bili smo ravnopravan rival daleko iskusnijoj ekipi koja ima moćne igrače, koja je skup sjajnih vaterpolista iz Mađarske, Srbije i Crne Gore", rekao je Milenković.
Crno-bele je u drugom kolu Lige šampiona na Banjici savladao mađarski Eger sa 9:8.
"Partizanovi prvotimci su odigrali na najbolji mogući način. Nemam šta da im zamerim. Ostaje žal što nismo osvojili bar bod", dodao je trener Partizana.
Najbolji strelac u redovima Partizana bio je Ognjen Stojanović. On je meč završio sa četiri gola.
"Jesmo izgubili, ali mnogo nas ohrabruje što smo pokazali da, kad pružimo maksimum, možemo da igramo u egalu sa najboljim evropskim ekipama", rekao je Stojanović.
Crno-beli u narednom kolu gostuje Hanoveru 21. decembra.
Milenković: Nemam šta da zamerim igračima
Izvor: Beta, 10.Dec.2016
Trener vaterpolista Partizana Zoran Milenković rekao je danas da su crno-beli odigrali dobar meč protiv Egera i dodao da nema šta da zameri svojim igračima."Odigrali smo na vrlo visokom nivou. Bili smo ravnopravan rival daleko iskusnijoj ekipi koja ima moćne igrače, koja je skup sjajnih vaterpolista...








