Milenković: Nemam šta da zamerim igračima

Izvor: Beta, 10.Dec.2016, 22:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milenković: Nemam šta da zamerim igračima

Trener vaterpolista Partizana Zoran Milenković rekao je danas da su crno-beli odigrali dobar meč protiv Egera i dodao da nema šta da zameri svojim igračima."Odigrali smo na vrlo visokom nivou. Bili smo ravnopravan rival daleko iskusnijoj ekipi koja ima moćne igrače, koja je skup sjajnih vaterpolista iz Madjarske, Srbije i Crne Gore", rekao je Milenković.Crno-bele je u drugom kolu Lige šampiona na Banjici savladao madjarski Eger sa 9:8."Partizanovi prvotimci su odigrali na najbolji mogući način. Nemam šta da im zamerim. Ostaje žal što nismo osvojili bar bod", dodao je trener Partizana.Najbolji strelac u redovima Partizana bio je Ognjen Stojanović. On ...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Beta...



Povezane vesti

ZORAN MILENKOVIĆ: Nemam šta da zamerim, ostaje žal za bodom!

Izvor: HotSport.rs, 11.Dec.2016, 12:47

Trener vaterpolista Partizana Zoran Milenković rekao je danas da su crno-beli odigrali dobar meč protiv Egera i dodao da nema šta da zameri svojim igračima.. . – Odigrali smo na vrlo visokom nivou. Bili smo ravnopravan rival daleko iskusnijoj ekipi koja ima moćne igrače, koja je skup sjajnih...

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.