Tamnoputi Bask uplašio Partizan: Injaki Vilijams utišao Benito Viljamarin, Bilbao spreman za crno-bele (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 01.Nov.2015, 23:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Utakmica u Sevilji prošla je u znaku odličnog veziste, koji je sa dva pogotka u prvom poluvremenu praktično rešio pitanje pobednika u ovoj utakmici. Prvo nakon asistencije Ečeite u osmom minutu, a onda i Raula Garsije u poslednjim trenucima prvog poluvremena -

Forma Atletik Bilbaa polako dostiže vrhunac i to u najgorem mogućem trenutku po Partizan. Izabranici Ernesta Valverdea zabeležili su i treću >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << uzastopnu pobedu, drugu vezanu u prvenstvu, pa prilično spremni očekuju dolazak crno-belih na San Mames. Bilbao je na Benito Viljamarinu savladao domaći Betis rezultatom 3:1 i probio se na deobu osme pozicije španske Primere.

Utakmica u Sevilji prošla je u znaku odličnog Injakija Vilijamsa, koji je sa dva pogotka u prvom poluvremenu praktično rešio pitanje pobednika u ovoj utakmici. Prvo nakon asistencije Ečeite u osmom minutu, a onda i Raula Garsije u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Domaćin se u igru vratio u 67. minutu, kada je pogodak sa bele tačke postigao Ruben Kastro, ali je svaku nadu domaćina i tri minuta pre kraja utakmice i definitivno srušio Raul Garsija, fenomenalnim udarcem nakon odlične asistencije glavom Adurica.

Partizan je snagu Baska osetio pre dve nedelje u Humskoj, ali će mu u četvrtak biti daleko teže, posebno što bi domaćin eventualnom pobedom mogao da se nađe praktično na korak od plasmana u nokaut fazu.

All Goals | Real Betis 1-3 Athletic Bilbao 01... by Pewdiepie2011