Remi u Surdulici, Radnički sa igračem manje iščupao bod u Kruševcu

Izvor: RTS, 30.Maj.2020, 16:43

Fudbaleri Partizana savladali su na svom stadionu ekipu Mladosti iz Lučana sa 4:1, Radnik i Proleter odigrali su nerešeno 1:1, dok je isti rezultat viđen u okršaju Napretka i niškog Radničkog, u utakmicama 27. kola Linglong Superlige Srbije.
Partizan je bio ubedljiv protiv Mladosti, u prvoj zvaničnoj utakmici na svom stadionu nakon tačno 80 dana.

Prethodno su u Surdilici Radnik >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i Proleter odigrali nerešeno 1:1.
Gosti iz Novog Sada su poveli u finišu prvog poluvremena pogotkom Babića iz penala, ali je Stamenković u 76. minutu doneo izjednačenje i bod Radniku.
Domaćin je trenutno na 10. mestu sa 30 bodova, dok Proleter ima bod manje.
Fudbalski dan u Srbiji zatvorili Napredak i Radnički u Kruševcu, takođe remijem 1:1.
Strelac jedinog pogotka za domaćina bio je Nenad Gavrić u 65. minutu, kada je na centaršut Ožegovića uhvatio atraktivan volej i zatresao mrežu.
Kruševljani su iskoristili brojčanu prednost jer je u nadoknadi prvog poluvremena direktan crveni karton dobio Mario Maslać. On je u kaznenom prostoru Napretka pesnicom u glavu udario protivničkog igrača i sledi mu duža suspenzija.
Ipak, u poslednjem minutu izjednačenje je doneo Stevanović, ujedno i veliki bod Nišlijama.
Radnički je ostao šesti sa 43 boda, dok je Napredak na 12. poziciji sa 27.