Izvor: B92, 19.Jul.2013, 13:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Saša Ilić: Prvo da prođemo Širak
Kapiten Partizana Saša Ilić rekao je da crno-beli prvo moraju da pobede Širak, pa će tek onda razmišljati o trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.
On je istakao da su Slovan i Ludogorec svakako mnogo ozbiljniji protivnici.
"Treba prvo da pobedimo Širak i samo razmišljamo u tom pravcu. Odigrali smo jednu katastrofalnu utakmicu, igrači su sami krivi. Imali smo sreće, (Milan) Lukač >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nas je spasio odbranama, kao i (Vladimir) Volkov golom na kraju utakmice", rekao je Ilić agenciji Beta.
Fudbaleri Partizana će, ako eliminišu jermenski Širak, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona igrati protiv pobednika duela Slovana iz Bratislave i bugarskog Ludogoreca, odlučeno je žrebom u Nionu.
"Imamo pet, šest dana da se pripremimo, odigramo dobro i obezbedimo plasman u treće kolo kvalifikacija", dodao je kapiten šampiona Srbije.
Partizan je u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija odigrao nerešeno 1:1 protiv Širaka, dok je Slovan pobedio Ludogorec sa 2:1.
"Taj dvomeč je 'otvoren', bilo je 2:1 za Slovan u prvoj utakmici, ali kako god, sigurno je reč o mnogo ozbiljnijem protivniku od Širaka", rekao je Ilić.
Prve utakmice trećeg kola kvalifikacija igraju se 30. i 31. jula, a revanši su zakazani za 6. i 7. avgust.
Ilić: Prvo moramo da pobedimo Širak
Izvor: Beta, 19.Jul.2013
BEOGRAD, 19. jula 2013. (Beta) - Kapiten fudbalera Partizana Saša Ilić rekao je u petak da crno-beli prvo moraju da pobede jermenski Širak, pa će tek onda razmišljati o 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, ali je istakao da su S.
Ilić i Rašović: Moramo prvo da pobedimo Širak
Izvor: Sportski Žurnal, 19.Jul.2013
Kapiten Partizana Saša Ilić rekao je da crno–beli prvo moraju da pobede jermenski Širak, pa će tek onda razmišljati o trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, ali je istakao da su Slovan i Ludogorec svakako mnogo ozbiljniji protivnici.. Igrači Partizana će, ako eliminišu jermenski Širak,...

















