SREĆA NIJE BILA UZ PARTIZAN! Olimpijakos bolji od crno-belih u dvomeču

Izvor: Press, 02.Avg.2017, 22:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Beogradska ekipa igraće u četvrtom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.
Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno sa Olimpijakosom 2:2 u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
Nakon toga krenuli su igrači Partizana na sve ili ništa, a Suma je izjednačio 11 minuta kasnije.
U nastavku meča Olimpijakos je ponovo stigao do vođstva, ali je Uroš Đurđević uspeo da poravna rezultat.

Nastavak na Press...

Remi u Atini, Partizan bez Lige šampiona

Izvor: Beta, 02.Avg.2017

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da se plasiraju u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto su večeras u Atini odigrali nerešeno 2:2 sa Olimpijakosom. Grčki tim je u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona slavio u Beogradu sa 3:1, pa se ukupnim rezultatom 5:3 plasirao u poslednje...

Nastavak na Beta...

Liga šampiona sve bliža Azerbejdžanu

Izvor: Mondo, 03.Avg.2017, 00:16

Nijedan klub iz ove zemlje nije uspeo da se plasira u grupnu fazu Lige šampiona. Karabag je došao jako blizu...Foto: (Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images)..Fudbaleri Šerifa doneli su dobar rezultat iz Azerbejdžana sa prve utakmice 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, ali su sve prosuli u...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.