Izvor: HotSport.rs, 19.Nov.2014, 11:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ŠOU: Hoće li imati ko da upali reflektore u Humskoj?
Kako pojedini naši mediji prenose deo zaposlenih u Partizanu je stupio u štrajk zbog neisplaćenih plata, a zbog toga se dovodi u pitanje i meč sa Slogom u Kupu Srbije.
Naime, radna zajednica je „tiho“ najavila da je od danas u štrajku i da će se on iz dana u dan povećavati. Prvo što bi nezadovoljni zaposleni mogli da urade jeste da odbiju da upale reflektore na stadionu u Humskoj za današnji >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << meč sa Slogom iz Petrovca na Mlavi. Da li će najavljeno i da urade, videćemo večera oko 17 časova, mada u Partizanu oštro demantujuda je najavljen bilo kakav protest zaposlenih.
hotsport.rs
Pogledaj vesti o: Štrajk








