Izvor: HotSport.rs, 19.Nov.2014, 11:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ŠOU: Hoće li imati ko da upali reflektore u Humskoj?

Kako pojedini naši mediji prenose deo zaposlenih u Partizanu je stupio u štrajk zbog neisplaćenih plata, a zbog toga se dovodi u pitanje i meč sa Slogom u Kupu Srbije.

Naime, radna zajednica je „tiho“ najavila da je od danas u štrajku i da će se on iz dana u dan povećavati. Prvo što bi nezadovoljni zaposleni mogli da urade jeste da odbiju da upale reflektore na stadionu u Humskoj za današnji >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << meč sa Slogom iz Petrovca na Mlavi. Da li će najavljeno i da urade, videćemo večera oko 17 časova, mada u Partizanu oštro demantujuda je najavljen bilo kakav protest zaposlenih.
hotsport.rs

Pogledaj vesti o: Štrajk

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.