Remi Novog Pazara i Partizana na Gradskom stadionu! (Video)

Izvor: SandzakPress.net, 30.Nov.2014, 16:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara odigrali su 1:1 protiv beogradskog Partizana u derbiju 14. kola JSL, odigranom na Gradskom stadionu u Novom Pazaru! Za ekipu Novog Pazara od starta su igrali: Zečević – Živković, Tintor, Vuković, Stevanović – Rusmir, Jevtović – Mijić, Bruno Oliveira, Pavlović – Kecap Partizan je igrao u sastavu: Lukač – B. Ilić, Ćirković, Stanković, Petrović – Drinčić, Marković, Živković, S. Ilić – Lazović, Škuletić. Partizan >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << je četvrtom minutu sjajan centaršut Andrije Živkovića iz kornera, lopta je stigla do Danka Lazovića preko Saše Markovića, a reprezentativac je postigao gol iz blizine za 1:0! Novi Pazar je izjednačio nakon što je Kecap sjajno centrirao, Matos je došao do lopte u šesnaestercu Partizana i savladao je ovog puta Lukača, 1:1! Ostalo je samo diskutabilno da li je loptu zahvatio igrač Novog Pazara ili je to bio autogol. Domaći fudbaleri su meč završili sa igračem manje nakon što je Miloš Tintor dobio crveni karton u 90. minutu. SANA