Izvor: 011vodič.com, 11.Jul.2019, 20:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović / Promo Fudbaleri Radničkog iz Niša izgubili su od Flore u Talinu sa 2:0 (0:0) u utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Simo Krunić Pred blizu 1.000 gledalaca na stadionu „Le Kok arena” prvi gol postigao je rezervista Mark Anders Lepik u 75. minutu, glavom posle odbrane Nikole Petrovića, da bi konačan rezultat postavio veteran Konstantinu Vasiljev u 89. minutu. Čovek koji je odigrao 114 >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << utakmica za reprezentaciju Estonije sjajno se snašao posle kontranapada i pogodio nakon što mu je Petrović dva puta odbranio udarac. Golman Nišlija je i u 52. minutu skinuo zicer Vasiljevu. U ekipi Radničkog, koju sada vodi Simo Krunić, debitovali su pojačanja Dejan Meleg, Erik Jirka, Nemanja Tomić, Milan Bojović, Veljko Batrović… Revanš meč igra se za sedam dana u Nišu, a pobednik u narednoj rundi ide na megdan prošlosezonskom polufinalisti Ajntrahtu iz Frankfurta. (Tanjug) More
The post RAZOČARANJE NA EVROPSKOM DEBIJU Radnički PORAŽEN u Estoniji, očekuje ih težak revanš u Nišu appeared first on 011vodic.com.
Pogledaj vesti o: Partizan