Izvor: Sportske.net, 09.Avg.2019, 22:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Potvrđen još jedan odlazak iz Partizana!
Nakon Alekseja Nikolića još jedan košarkaš je napustio redove "crno-belih".
Danas je obelodanjeno da je slovenački reprezentativac Aleksej Nikolić produžio ugovor sa klubom, ali da je otišao na jednogodišnju pozajmicu u italijanski Trento.
Za razliku od njega, Bandža Si se neće vraćati.
Francuz je i zvanično promenio sredinu, napustio je Partizan i pojačao redove MoraBank Andore, ekipe koja se takmiči u španskoj ACB ligi.
Si >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je imao ugovor sa "crno-belima", iako nije igrao u Superligi Srbije, ali je odlučeno da se zbog pojačane konkurencije dve strane rastanu.
U sezoni za nama je Francuz u proseku beležio 6,4 poena uz 3,6 skokova i 1,2 asistencije, za oko 17 minuta provedenih na parketu u proseku.
Pogledaj vesti o: Partizan












