Izvor: Sportske.net, 31.Okt.2020, 18:56

Poluvreme - Partizan se muči i sa Mačvom, još je imao i sreće, Šapčani tražili penal!

I ''fenjeraš'' pravi probleme Partizanu.
Završeno je prvo poluvreme na stadionu u Humskoj, Partizan - Mačva 0:0.
Stare boljke pokazuje tim Aleksandra Stanojevića, opet nema rešenje za zgusnutu odbranu protivnika, uz nekoliko neiskorišćenih prilika, od kojih su ponajbolje bile one u uvodnim minutima meča, kada je Filip Holender pretio Šapčanima.
Kako je meč odmicao, Šapčani su se polako oslobađali pritiska i pokušavali da iz kontri ugroze gol Nemanje Stevanovića.
Posle jedne takve akcije, u kaznenog prostoru Partizana došlo je do duela Partizanovog štopera Igora Vujačića i Zukanovića koji je pao, ali za...