Poluvreme - Natho bacio sudiju u drugi plan! (TVITOVI) (foto)

Izvor: Sportske.net, 02.Nov.2019, 15:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubedljiva prednost Partizana posle prvih 45 minuta.

Fudbaleri Partizana vode sa 2:0 protiv Vojvodine u derbiju 15. kola Linglong Superlige.

Oba gola za crno-bele postigao je Bibras Natho, najpre u 29. iz jedanaesterca, a onda i u 43. minutu posle lepe akcije i asistencije Sadika sa desne strane.

Pre svega toga, pojedine odluke sudije Đorđića izazvale su veliku pažnju, a o tome opširnije OVDE.

-

Kriterijum sudjenja >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ocajan...#fkp

— Partizanovac (@Partizanovac9) November 2, 2019 -

Penal za Partizan pa da li je to moguce. #FKP #FKPartizan

— PartizanNiksic (@Partizan_Niksic) November 2, 2019 -

Natho i Rason Tomas su od svih stranaca jedini shvatili sta znaci igrati za Partizan. #FKP #FKPartizan

Ne zasluzuje ovi igraci Natka za saigrača kakav karakter i odnos ima prema klubu #FKP

— Marko (@markocelavi1) November 2, 2019 -

Svaki nama Poklonjeni Penal treba namerno Promašiti.

— ⚫⚪ BWA ⚫⚪🇷🇸 (@PartizanOnlyOne) November 2, 2019 -

Kakav cirkus, ne sviras ono sto treba da se svira (slobodnjak i crveni), i onda penal na ovako nesto... I jos ce sad da ispadne da je nama sudija pomogao...