Poluvreme - Grobari veličaju svog ljubimca, a hoće li opet biti polemike zbog penala? (TVITOVI) (foto)

Izvor: Sportske.net, 21.Okt.2018, 13:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poluvreme - ''Grobari'' veličaju svog ljubimca, a hoće li opet biti polemike zbog penala? (TVITOVI) (foto)

Crno-beli nisu uspeli da pronađu put do mreže Spartaka, ali mogu da budu zadovoljni rezultatom.

To je i dovoljna ilustracija onoga što se dešavalo na terenu u Kuli tokom prvog poluvremena utakmice 12. kola Superlige između Spartaka ŽK i Partizana.

Golova posle 45 minuta nema, rezultat je 0:0, a zašto je to tako, najzaslužniji je golman Partizana >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Vladimir Stojković, kapiten crno-belih u današnjem meču.

Preneli smo nešto ranije, on je u 30. minutu odbranio jedanaesterac Bojanu Čečariću, posle prekršaja Šćekića u svom kaznenom prostoru.

Sedam minuta kasnije, međutim, domaći su od sudije Vasića tražili da još jednom pokaže na belu tačku, posle kontakta Stojkovića sa protivničkim igračem pred golom Partizana, ali ovoga puta se arbitar nije oglasio i o ovoj situaciji će se svakako polemisati posle meča.

Kada su u pitanju Partizanove prilike, nije ih bilo previše, Rikardo Gomeš je pretio u par navrata, ali nije to bilo previše opasno za dmaće -  utisak je da je Spartak bio znatno bliži vođstvu.

Navijači Partizana, naravno, oduševljeni su odbrannjenim penalom golmana Stojkovića.

-

Jedan je Vladimir Stojkovic!!! #FKP

— LjubiteljSporta (@LjubiteljSporta) October 21, 2018 -

I na strani i kod kuce Stojke brani nemoguce #FKPartizan

— Pravi NeNekiDrugi (@PraviNeNekiDrug) October 21, 2018 -

I da je opet svirao penal, a realno je bio, opet bi Stojke skinuo to. Jednostavno, najveći je!